Engineering viaducten N206

Viaduct N206  530x530

Engineering viaducten N206

In opdracht van VOBI bv hebben wij in 2013-2014 de engineering verzorgd voor een tweetal viaducten die vernieuwd moesten worden. De viaducten bevinden aan de N206 ter hoogte van Noordwijkerhout, op korte afstand van elkaar.
De oude viaducten waren aan vervanging toe. Het viaduct over de Guldemondvaart werd versmald. Dit hield in dat het verkeer op één helft van het oude viaduct kon blijven rijden, terwijl de andere kant van het viaduct werd gesloopt en werd vervangen.

Bij het viaduct over de van de Weijdenlaan was de ruimte nog wat beperkter, waardoor er werd gekozen om het kunstwerk in twee delen op te bouwen. Hier werd dus eerst één helft gesloopt en opnieuw opgebouwd, om vervolgens de andere helft te slopen en op te bouwen.

LOCATIE

Noorderwijkerhout

OPDRACHTGEVER

Gww

JAARTAL

2014

Deel dit project

Heeft u vragen?
Stel ze gerust!

Wij helpen u graag met uw constructieve  en bouwkundige vraagstukken. Maak een afspraak met ons om de mogelijkheden te bespreken.

Volg ons op social media

Volg ons op Linkedin om op de hoogte te blijven van onze projecten en diensten.

Ariënsplein 1
7511 JX Enschede

Ma t/m vrij - 8:30 - 17:00
Tel. 053 - 3030 180
info@oldehanter.nl